Viktor "Isildur1" Blom napsal po více než po roce od podepsáního profesionálního kontraktu s Pokerstars svůj první blog. Popisuje v něm svou výhru PCA $100k Super High Roller na Bahamách.

Viktor "Isildur1" Blom zveřejnil svůj premiérový blog v barvách největší pokerové herny na PokerStars Blog.

Blom je známý svou uzavřenou povahou a tím, že je před médii velmi zdrženlivý. Jeho blogový debut nám tak nabízí unikátní pohled do mysli této populární hvězdy.

Švéd tuto příležitost využívá především k diskuzi o svém vítězství na PCA $100,000 Super High Rolleru, za které inkasoval $1.2 mllionu a zároveň tak vyhrál svůj první velký turnaj v kariéře.

Blom v turnaji dokázal překonat 30 nejlepších světových hráčů a v heads upu si poradil s Danem Shakem. Říká, že se mu v průběhu turnaje hrálo dobře a že byl se svou hrou spokojený, přestože měl problémy s letem, které vedly k tomu, že toho před turnajem moc nenaspal.

"V turnaji se mi vedlo opravdu dobře. Snažil jsem se hrát více spotů než v minulosti. Měl jsem štěstí, že jsem vyhrál všechny velké poty," píše Blom.

"Nejlépe jsem se cítil na konci druhého dne, to jsme hráli short-handed a to mi vyhovuje mnohem více. Mohl jsem tak hrát ještě více svou hru a jak žetony přibívaly, bylo to pro mě lepší a lepší," dodává.

V blogu také diskutuje svůj agresivní styl v některých klíčových hrách.

"Byl jsem opravdu šťastný, když jsem vyhrál, ale také velmi unavený. Připadal jsem si jako kdybych byl nemocný, bolelo mě celé tělo," píše Blom.

"Během rozhovoru pro vítěze jsem byl tolik unavený, že si půlku otázek ani nepamatuju. Potom jsem šel hned spát do svého pokoje. Oslavy jsem si schoval na později. Když jsem se druhý den probudil, cítil jsem se opravdu skvěle a konečně jsem si začal svou výhru uvědomovat."

"Doufám, že to nebyla moje poslední výhra."

Před výhrou High Rolleru a ziskem $1,254,400, se Blom dostal v živém turnaji na peníze pouze jednou. Bylo to v roce 2010 v Main Eventu WSOPE v Londýně, kdy skončil na 16.místě a bral $51,806. Celkem na turnajích vyhrál $1,323,829.

Zdroj: Poker.org