Vanessa Selbst je na nejlepší cestě stát se nejúspěšnější pokerovou hráčkou všech dob. Ve svém nejnovějším rozhovoru poodhaluje proč se jí tak daří, říká, že klíčem k jejímu úspěchu je hledání hodnoty za všech okolností.

Vanessa Selbst je již dnes považována ze jednu z nejúspěšnějších pokerových hráček všech dob. V živých turnajích vyhrála již téměř $5 milionů a také tato mladá Američanka získala několik velkých titulů.

V nejnovějším rozhovoru se svým sponzorem, PokerStars, Selbst odhaluje pár tajemství svého úspěchu a kromě jiného říká, že při výběru turnajů se zaměřuje mnohem více na hodnotu než na prestiž.

"Hraju, kdykoliv jsem naladěná na hru a dává smysl hrát daný turnaj z geografického hlediska. Nejsem bláznivý grinder, takže si vždy udělám dost času i na památky a odpočinek," říká Selbst.

Když se jí zeptali, jak často hraje high rollery, které se v poslední době objevili na turnajovém okruhu, tak potvrdila že o ně zájem má, ale je vzhledem k opravdu velkým buy-inů a varianci je opatrná.

"V základě jsem bankrollová nitka a nesnáším varianci," říká.

"High rollery jsou sice zábabné, mnohem více prestižnější a můžete v nich vyhrát opravdu hodně, ale já si myslím, že je dobré je hrát pouze příležitostně. Klíčem k úspěšné kariéře je hledat tu nejlepší hodnotu a já to dělám kdykoliv můžu."

Po velmi úspěšných letech 2010 a 2011, kdy si domů z turnajů přinesla více než $2.7 milionu, vkročila i do roku 2012 ve velkém stylu. $5,100 L.A. Poker Classic si připsala svou první letošní velkou výhru, brala $140,000. Následovalo druhé místo v LAPC $5,100 Heads-Up Eventu za dalších $31,000.

Jejím nejzářivějším životním výsledkem je i nadále výhra astronomických 1,823,430 na Partouche Poker Tour Main Eventu v roce 2010.

Zdroj: Poker.org