Daniel "jungleman12" Cates chce dokončit Durrrr Challenge, přestože se už téměř rok neodehrála ani jedna hra. Challenge by mohla pokračovat na PokerStars, jestliže Full Tilt nebude znovu spuštěn, říká Cates.

Daniel "jungleman12" Cates dle několika posledních prohlášení stále věří, že Durrrr Challenge proti Tom "durrrr" Dwanovi dokončí.

Cates tento týden řekl Party Poker Blog, že doufá v brzké znovu rozehrání challenge, přestože se naposledy hrálo 29.března loňského roku.

"Určitě věřte tomu, že chci challenge dokončit," říká Cates.

Oba profesionálové se osobně setkájí na nadcházejícím turnaji PartyPoker Premier League ve Vídni a Cates doufá, že této příležitosti využijí a domluví se na pokačování, třeba i naživo.

"Naposledy jsme spolu mluvili před pár měsíci a možná něco vymyslíme na Premier League. Něco málo jsem toho s ním naživo odehrál, ale né heads-up. Rozhodně mě ve Vídni proti němu zajímá nějaká vedlejší akce," říká.

V jiném rozhovoru s německou stránkou CardCoaches, Cates potvrdil možnost přesunutí challenge na PokerStars, pokud Full Tilt nebude znovu spuštěn.

"Trošku jsme se o tom bavili a v záasadě chceme počkat na to, co se stane s Full Tiltem, jestli bude spuštěn a nebo ne," říká Cates.

"Pokud ne, tak je určitě možnost přesunout se PokerStars," dodává.

Cates a Dwan zatím odehráli 19,335 her z  dohodnutých 50,000. "jungleman12" je ve velkém vedení – vyhrál $1,251,059.

Zdroj: Poker.org