Síť iPoker zvažuje, že dovolí svým největším hernám, aby se oddělily a vytvořily samostatnou jednotku. Rozdělením by vznikly dvě samostatné nezávislé pokerové síťě, které by nesly značku iPoker.

Dle Pokerfuse.com zvažuje iPoker Network, že se rozdělí na dvě samostatné jednotky.

Znamenalo by to, že by se největší herny oddělily od zbytku hráčského pole a vytvořili by tak další síť.

Tyto informace Pokerfuse získal od "zdroje blízko celému problému", který tvrdí, že ty největší pokerové herny se chtějí odlišit od zbytku skupiny.

Pokud k tomu opravdu dojde, může být vše kompletní během dvou měsíců.

Zdroj bohužel ale neudal, které herny se chtějí oddělit, nicméně je jasné, že jsou to herny, které tvoří většinu hráčského pole na iPokeru. Mezi takové herny patří např. William Hill, Titan Poker, Betfred, Paddy Power a Bet365.

Kromě výše zmíněných heren, tvoří v současné době iPoker network více než 40 skinů a dělají tak z Playtechu třetí největší síť na světě.

Tato zpráva přichází v krátké době poté co Ongame ohlásil, že se chystá k podobnému kroku a chce vytvořit síť s názvem Ongame2.

Vytvoření Ongame2 nikdo oficiálně neoznámil, ale dle neověřených zpráv se chce oddělit Betsson, Betsafe, Betfair a Unibet.

iPoker zatím nepřišel k plánovanému rozdělení s žádným prohlášením a nebylo možné získat ani žádný komentář, píše Pokerfuse.

Zdroj: Poker.org